c

KOBİ’ler İçin Tasarlandı

Unideva Elite paket, güncel muhasebe mevzuatına uygun, Gelir İdaresi Başkanlığı e-Dönüşüm uygulamaları ile tam entegre çalışan, bulut tabanlı ön muhasebe uygulamasıdır.

Hızlı ve Pratik

Masaüstü uygulama hızı pratikliği ve verilerin internet ortamında saklanması özellikleri sayesinde iş yerinizde donanım maliyetlerini azaltıp, farklı lokasyonlarda şubeli ve sahada mobil çalışmaya uygundur.

Özelleştirilebilir Raporlar

Alışılagelmiş web browser tabanlı uygulamaların aksine uygulama içerisinde bulunan raporlar ihtiyaca özel olarak tasarlanabilmektedir. Elite paketler bu tasarım özelliği sayesinde tüm sektörlerde kullanılabilmektedir.

Mobil Uygulama Desteği

Mobil uygulama desteği ile sahada tekliften faturaya tüm süreçlerin takip edilebildiği, Müşteri, tedarikçi takipleri, bunlara birlikte banka, anlık stok miktarı, değerli evrak takibi ve finans yönetimi yapmak isteyen işletmeler tasarlanmış bir programdır

Ekonomik Çözümler

Unideva Elite paketler kendi içlerinde Lite, S, M, L olarak 4’e ayrılırlar böylelikle ihtiyacacınız olmayan modüllere ödeme yapmazsınız, ilerleyen süreçte farklı modüllere ihtiyaç duyduğunuzda bunlar da aktif hale getirilebilir.

Elite Paketleri Karşılaştırın

Unideva
Lite
Unideva
Elite S
Unideva
Elite M
Unideva
Elite L
Cari
Kasa
Gelir/Gider
Fatura
İrsaliye
Stok
Çek/Senet
Sipariş
Teklif
Barkod

Ödeme/Tahsilat

İhracat/İthalat
Kredi Kartı (POS) Tahsilat

Banka Kredileri

Proje/Takip
Ajanda
Şirket İçi Mesajlaşma
İş Listesi
Dosya Yönetim Sistemi

İletişim

Fiyatlarımız

Unideva - Lite

2500TL

Unideva Elite-S

4750TL

Unideva Elite-M

6750TL

Unideva Elite-L

9000TL

Ücretsiz Demo

Ofisinizde veya uzaktan ücretsiz demo için sizi arayalım.

BİZE ULAŞIN