Unideva Suite
Üretim yapan KOBİ’ler için tasarlandı

Unideva Suit Muhasebe paketleri toptan satış ve imalat yapan sektörler için siparişten–üretime, üretimden-satışa tüm süreçleri yönetebildiğiniz güncel muhasebe mevzuatına uygun, gelir idaresi başkanlığı e-dönüşüm uygulamaları ile tam entegre çalışabilen isteğe bağlı özelleştirilebilen bulut tabanlı bir uygulamasıdır.

Birden fazla noktada kullanım özelliği

Tüm unideva programları gibi dataların bulut ortamında tutulması avantajı sayesinde ekstra altyapı gereksinimi duymadan imalat alanında mobil cihazlar veya touch screen ekrana sahip bir bilgisayar üzerinden anlık üretim kayıtları, fireler kayıt altına alınabilir, canlı veri güncelleme özelliği sayesinde yetkili tüm kullanıcıların ekranında da bu bilgiler güncellenir.

Maliyetleriniz Konrol Altında

Detaylı reçete ve stok takip özelliği sayesinde hammadde, yarı mamül, mamül üretim süreçleriniz üretim siparişinden faturalanma sürecine kadar baştan sona entegre bir şekilde yönetin.

Fason Üretimi

Fasona gönderilen stokların takibi, üretimden giriş işlemleri fire miktarlarını kolayca raporlayın. Fason carileri takip edin

Özelleştirilebilir raporlar menüsü

Alışılagelmiş web browser tabanlı uygulamaların aksine uygulama içerisinde bulunan raporlar ihtiyaca özel olarak tasarlanabilmektedir. Suite paketler bu tasarım özelliği sayesinde tüm sektörlerde kullanılabilmektedir.

Mobil Uygulama Desteği

Mobil uygulama desteği ile sahada tekliften faturaya tüm süreçlerin takip edilebildiği, Müşteri, tedarikçi takipleri, bunlara birlikte banka, anlık stok miktarı, değerli evraklarınızı her yerden takip edebilirsiniz.

Ekonomik Çözümler

Unideva Suite paketler kendi içlerinde S, M, L olarak 3’e ayrılırlar böylelikle ihtiyacacınız olmayan modüllere ödeme yapmazsınız, ilerleyen süreçte farklı modüllere ihtiyaç duyduğunuzda bunlar da aktif hale getirilebilir.

Suite Paketleri Karşılaştırın

Modül Unideva
Suite S
Unideva
Suite M
Unideva
Suite L
Cari
Kasa
Gelir/Gider
Fatura
İrsaliye
Stok
Çek/Senet
Sipariş
Teklif
Barkod
Ödeme/Tahsilat
İhracat/İthalat
POS
Reçete Tanımları
Reçete (Modüler Üretim)
Malzeme İhtiyaç Planlaması
Departman/Fason Takip
Üretim Sipariş Takibi
İş Emirleri –
Kalite Kontrol
Makine Takip
Üretim Planlama
Ajanda
Şirket İçi Mesajlaşma
İş Listesi
Dosya Yönetim Sistemi
İletişim

Ücretsiz Demo

Ofisinizde veya uzaktan ücretsiz demo için sizi arayalım.

BİZE ULAŞIN