Unideva Prime
Mali müşavirler için tasarlandı

Bir mali müşavirlik bürosunun ihtiyaç duyabileceği tüm özellikleri içinde barındıran, Gelir İdaresi başkanlığı uygulamaları ile entegre çalışabilen bulut tabanlı bir mali müşavirlik uygulamasıdır.

Masaüstü uygulama hızı, pratikliği ve verilerin internet ortamında saklanması özellikleri sayesinde büronuzda donanım maliyetlerini azaltıp, her yerden çalışma özgürlüğüne kavuşursunuz.

Masaüstü uygulamalar kadar hızlı

Masaüstü uygulama hızı, pratikliği ve verilerin internet ortamında saklanması özellikleri sayesinde büronuzda donanım maliyetlerini azaltıp, her yerden çalışma özgürlüğüne kavuşursunuz.

✔ Genel Muhasebe

✔ İşletme Defteri (Defter Beyan)

✔ İnsan Kaynakları (Bordro modülü)

✔ E-Defter

✔ Beyannameler

✔ Sabit Kıymet

✔ E-Belgeler Entegrasyonu

✔ Mükellef Entegrasyonu

Yerinizden kalkmadan mükellefinizin verilerine ulaşın

Mükellefiniz unideva Elite, Suite paketlerinden birini kullanıyorsa dilerseniz uygulama içi entegrasyon seçenekleri ile mükellefin ön muhasebe verilerini hızlıca görebilir, kendinize entegre edebilir veya muhasebeleştirebilirsiniz.

Çoklu modül çalışma özelliği

Sekmelerle çalışabilme özelliği sayesinde aynı ekranda 5 firma / dönem üzerinde işlem yapabilirsiniz. Aynı zamanda birden fazla monitör kullanıyorsanız sekmeleri dilediğiniz gibi bölebilirsiniz.

Dış veri entegrasyonu

Anlaşmalı bankalar üzerinden hesap hareketleri entegrasyon özelliği sayesinde banka hareketlerini hızlıca görebilir, muhasebeleştirebilirsiniz. Excel, PDF, CSV gibi yaygın kullanılan dosya formatlarından içeriye veri alabilirsiniz.

Kendi makrolarınızı oluşturun

Büro yönetimi için standart modüllere ek olarak; fiş girişlerinde giriş alışkanlıklarınıza göre makrolar oluşturabilir, bu makroları personelinizin kullanımına açabilirsiniz.

Program tema seçimi özelliği ile renkleri özelleştirebilirsiniz.

Mobil Uygulama Desteği

Google play ve App Store üzerinden mobil cihazlarınıza indirip mizan, muavin, beyannameler, tahakkuk fişleri gibi bir çok özelliğe ulaşılabilirsiniz.

Unideva Prime Unideva Elite Prime Unideva Suite Prime
Unideva Elite Modüller
Unideva Suit Modüller
Genel Muhasebe
İşletme Defteri (Defter Beyan)
İnsan Kaynakları (Bordro)
e-Defter
Beyannameler
Sabit Kıymet
e-Belgeler Entegrasyonu
Mükellef Entegrasyonu
e-Dönüşüm Modülleri

Ücretsiz Demo

Ofisinizde veya uzaktan ücretsiz demo için sizi arayalım.

BİZE ULAŞIN