Masaüstü Deneyimi

Bulut tabanlı yazılım olmakla birlikte size tam bir masaüstü arayüz deneyimi sunuyoruz. Bir tarayıcı içine hapsolmadan, Windows’un tüm kolaylıklarından faydalanırsınız.

Unideva muhasebe programlarında veriler bulut ortamında saklanır ve otomatik olarak yedeklenir, bilgisayarınıza, telefonunuza, tabletinize kuracağınız küçük bir program ile istediğiniz cihazdan verilerinize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Yedekleme Gerektirmez

Hiç bir data bilgisayarda tutulmadığı için ayrıca yedek alma ihtiyacı duymazsınız, bu özellik sayesinde kurulum, makina değişikliği, güvenlik gibi maliyetlerle vedalaşabilirsiniz.

Kendiniz yönetin

Kendi kullanıcılarınızı oluşturup, hangi işlemleri yapabileceklerini yetkilerini ayarlayabilirsiniz.

Tek Kullanıcı adı çoklu firma yönetimi

Unideva’da sahip olduğunuz kullanıcı adı ve şifresi ile yetkilendirme yapıldığı durumlarda mükellefinizin, müşavirinizin veya sahip olduğunuz farklı unideva paketlerinizin verilerine dilediğiniz her yerden ulaşabilirsiniz.

Üstün Güvenlik

Sistemlerimiz için en önemli konularımızdan birisi güvenliktir, ihtiyaç duyulan tüm önlemler Tecrübeli Devatek A.Ş. ekibi tarafından alınmıştır, günümüz şartlarına ve KVKK mevzuatına uygun şekilde düzenli olarak güncellenmektedir.

Kullanıcıların kendi verilerine ulaşmak için kullandıkları şifreler tek taraflı (one way encryription) ilk girişte kendileri tarafından oluşturulur ve sahibi haricinde kimse tarafından okunamaz.

Yedekleme

Sisteme kayıtlı veriler gün içerisinde otomatik olarak yedeklenir ve farklı bölge ve ortamlarda saklanmaktadır, kullanıcıların bu sayede ayrıca yedekleme yapmalarına ihtiyacı olmamaktadır.

İsteyen kullanıcılar yedeklerini talep edebileceklerdir.

Mobil

Unideva ile Muhasebe, Ön Muhasebe her an yanınızda…

Cep telefonunuzdan, webden ya da masaüstünden online fatura, irsaliye, sipariş düzenleyebilir, görüntüleyebilir ve iletebilirsiniz.

Kasa, Banka, Stok, Gelir, Gider ve Cari Hesap takibi yapabilirsiniz.

Ajanda kayıtlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

İş planlarını takip edebilir, sesli menü arama özelliğiyle menülere hızlı ve rahat ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çalışanlarınızla mesajlaşabilirsiniz.

Telefonunuzdan dosya yükleyebilirsiniz.

Unideva Cep Telefon uygulaması ile ofisiniz hep cebinizde…

Canlı

Canlı olarak güncellenen modül ekranları. Siz bir modülde çalışırken başka bir arkadaşınız aynı modülde işlem kaydettiğinde, ekranınızda bu güncellemeyi canlı olarak görürsünüz. Örneğin cari modülde bir cari karta bakıyorsunuz, diğer kullanıcı cari karta bir tahsilat işlediğinde, kendi ekranınızda bu tahsilat tutarını anında görürsünüz.