Uzaktan Destek

Teknik destek için uzaktan bağlantı yazılımı AnyDesk için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

AnyDesk Uzaktan Destek

Güncellemeler

Güncel kurulum dosyasına aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz. Kurulum dosyası Unideva’yı ilk defa kullanacağınız Windows 10 yüklü bir bilgisayar için gereklidir. Unideva kendi kendini otomatik olarak güncellemektedir.

Windows 10 ve sonrası işletim sistemleri için kurulum dosyası:

Unideva Setup

AppGallery kısıtlaması olan Huawei kullanıcıları için APK indirme bağlantısı:

Huawei APK Setup

Sık Sorulan Sorular

Fiyat listemizde bulunan program bedelleri bir kereye mahsus tahsil edilmekte, takip eden yıllarda ilgili pakete göre yaklaşık %20’si yıllık kullanım bedeli olarak alınmaktadır.

Unideva yazılımı günlük olarak yedeklenmektedir. Otomatik olarak yedeklendiği için kullanıcılarımızın ayrıca yedek almasına gerek yoktur.
Unideva yazılımları yurtiçinde kademe 3 olarak adlandırılan en üst seviyede güvenlik prosedürlerini uygulayan veri merkezlerinde çalışmaktadır. Fiziksel ve yazılımsal güvenlik seviyesi dünya standartlarında uygulanmakta olan Tier 3 kademesindedir. Unideva olarak ayrıca verileriniz günlük olarak farklı veri merkezi lokasyonlarında yedeklenmektedir.

Programın çalışması için Windows 10 işletim sistemi zorunludur. Windows 10’dan önceki Windows 8, Windows 7, Windows XP işletim sistemlerinde program çalışmayacaktır.

Program Windows 10 yüklü bütün bilgisayarlarda, android ve ios işletim sistemi olan cep telefonlarında çalışmaktadır. Kullanıcının makinesinde hiç bir veri saklanmamaktadır. Kullanıcı programa giriş yaptığı andan itibaren bir şifreleme protokolüyle sunucumuza bağlanır ve bütün veri internet ortamı üzerinden kullanıcının bilgisayarına ulaşır. Veri trafiği şifreli olup üçüncü kişiler tarafından gözlenmesi mümkün değildir.

Unideva Elite ve Unideva Suit paketlerinde standart lisan uygulamamızda 2 firmanın muhasebesini tutabilirsiniz. Mali müşavirlik paketlerimizde ise bu sayı başlangıç için 50 olarak belirlenmiş ve ihtiyaca bağlı olarak arttırılabilmektedir.

Standart lisans uygulamasında 5 kullanıcı aynı anda kullanabilmekte, ihtiyaca bağlı olarak bu sayı yükseltilebilmektedir.

Devatek Bilgi Teknolojileri A.Ş olarak ülkemizde e-dönüşüm uygulamalarında Gelir idaresi Başkanlığı’nın özel entegratör şartlarını karşılayıp faaliyet gösteren yaklaşık 85 kurumdan biri olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Gelir İdaresi Başkanlığı 5.000 TL/30.000 TL e-Arşiv portal entegrasyonumuz vardır.

Tüm Unideva paketlerinde, eski programlarınızdan excel, csv formatlarında aldığınız verilerinizi içeri aktarım yaparak çalışabilirsiniz.

Eğitim Videoları

Eğitim videolarımız için youtube kanalımıza abone olunuz.

Destek Dokümanları