e-Dönüşüm başvurularınızı kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Aradığınız konuyu yazınız

< All Topics
Yazdır

Sık Sorulan Sorular

Program nasıl çalışıyor?

Program Windows 10 yüklü bütün bilgisayarlarda, android ve ios işletim sistemi olan cep telefonlarında çalışmaktadır. Kullanıcının makinesinde hiç bir veri saklanmamaktadır. Kullanıcı programa giriş yaptığı andan itibaren bir şifreleme protokolüyle sunucumuza bağlanır ve bütün veri internet ortamı üzerinden kullanıcının bilgisayarına ulaşır. Veri trafiği şifreli olup üçüncü kişiler tarafından gözlenmesi mümkün değildir.

İşletim sistemim Windows 10’dan daha eski, program çalışır mı?

Programın çalışması için Windows 10 işletim sistemi zorunludur. Windows 10’dan önceki Windows 8, Windows 7, Windows XP işletim sistemlerinde program çalışmayacaktır.

Programın yedeğini nasıl alabilirim?

Unideva yazılımı günlük olarak bulut ortamında yedeklenmektedir. Otomatik olarak yedeklendiği için kullanıcılarımızın ayrıca yedek almasına gerek yoktur.

Verilerimin güvenliği nasıl sağlanıyor?

Unideva yazılımları yurtiçinde kademe 3 olarak adlandırılan en üst seviyede güvenlik prosedürlerini uygulayan veri merkezlerinde çalışmaktadır. Fiziksel ve yazılımsal güvenlik seviyesi dünya standartlarında uygulanmakta olan Tier 3 kademesindedir. Unideva olarak ayrıca verileriniz günlük olarak farklı veri merkezi lokasyonlarında yedeklenmektedir.

Unideva programında kaç firmamın muhasebesini tutabilirim?

Unideva Elite ve Unideva Suit paketlerinde standart lisans uygulamamızda 2 firmanın muhasebesini tutabilirsiniz. Mali müşavirlik paketlerimizde ise bu sayı başlangıç için 50 olarak belirlenmiş ve ihtiyaca bağlı olarak ek paket satın alınarak istenildiği kadar arttırılabilmektedir.

Unideva programını firmamda kaç kişi kullanabilir?

Standart lisans uygulamasında 5 kullanıcı aynı anda kullanabilmekte, ihtiyaca bağlı olarak kullanıcı artırım paketi satın alınarak bu sayı yükseltilebilmektedir.

Program bedeli her yıl mı ödeniyor?

Fiyat listemizde bulunan program bedelleri bir kereye mahsus tahsil edilmekte, takip eden yıllarda ilgili paketin yıllık kullanım bedeli alınmaktadır. Yıllık kullanım bedellerine fiyat listesi sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

e-Fatura, e-İrsaliye, e-Defter ve diğer e-dönüşüm uygulamaları ile uyumlu mu?

Devatek Bilgi Teknolojileri A.Ş olarak ülkemizde e-dönüşüm uygulamalarında Gelir idaresi Başkanlığı’nın özel entegratör şartlarını karşılayıp faaliyet gösteren bir şirket olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

GİB e-Arşiv portal entegrasyonunuz var mı?

Gelir İdaresi Başkanlığı e-Arşiv (2000 TL/5000 TL) portal entegrasyonumuz vardır.

Farklı bir muhasebe programı kullanıyorum. Dönem ortasında program değiştirilir mi?

Tüm Unideva paketlerinde, eski programlarınızdan excel, csv formatlarında aldığınız verilerinizi içeri aktarım yaparak çalışabilirsiniz.

Önceki GİB Durum Kodları
İçindekiler
Go to Top