e-Dönüşüm başvurularınızı kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Giderler Modülü

Aradığınız konuyu yazınız

< All Topics
Yazdır

Giderler Modülü

Bu modül içerisinde işletmenizin banka faiz gideri, eft masrafı, telefon faturası vb. gibi.giderlerini(masrafları) takip edebilirsiniz.

Masraflarınızı Alış Faturalarında, Banka Gider Makbuzu , Kasa Gider Makbuzu, Cari Alacak fişi gibi evrakların içerisinde kullanabilir, anlık giriş çıkış ve miktar bakiyelerine ekran üzerinden ulaşabilir, bu sonuçları raporlayabilirsiniz.

Gider Kartı Oluşturmak

Yeni bir gider kartı oluşturmak için uygulamada sol yan menü içerisinde Giderler modülü içerisinde sol üst tarafta ekle butonuna tıklayarak yeni bir “Gider” kartı penceresi ekrana getirilir.

Açılan pencerede “Kod”, “Ad” “Para Birimi” “KDV Oranları” varsa “Ek Vergiler” vb. alanları doldurduktan sonra kaydetebilirsiniz.

Unideva Elite paketlerinde Gider kartı oluşturmanın birden fazla yöntemi vardır, yukarıda yazılan tarif dışında “Teklif” “Sipariş” “Fatura” evraklararı oluştururken ilgili alanda klavyenizde F1 tuşuna basarak “Gider” modülüne erişerek evrak içerisinden de kart oluşturabilir / oluşmuş kartları CTRL + ENTER tuşları ile evrak içerisine çağırıp kullanabilirsiniz.

Rapor Almak

Giderlerinizi raporlamak istediğinizde modül içerisinde Kart işlemleri butonuna tıklayarak açılan seçeneklerin içerisinde Raporlar menüsüne ulaşabilirsiniz.

Ekranın sol tarafında istediğiniz raporu seçtikten sonra ihtiyaçlarınız doğrultusunda filtre tercihlerinizi seçebilirsiniz. Göster butonuna tıklayarak ilgili rapor sonucuna ulaşabilirsiniz.

Önceki Gelirler
Sonraki Kasa Kartları
İçindekiler
Go to Top