e-Dönüşüm başvurularınızı kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Gelirler

Aradığınız konuyu yazınız

< All Topics
Yazdır

Gelirler

Bu modül içerisinde stok dışında kalan gelirlerinizi ve hizmet gelirleriniz takip edebilirsiniz. Örn: Banka faiz geliri, kira geliri, müşterilerinize hizmet sunuyorsanız bu türde olan gelirleri de modül içerisinden kartları tanımlayıp anlık giriş çıkış ve miktar bakiyelerine ulaşabilir, raporlayabilirsiniz.

Oluşturmuş olduğunuz gelir kartlarını Satış Faturası, Banka Gelir Fişi, Kasa Gelir Fişi, Cari Borç Fişi evrakları içerisinde kullanabilirsiniz.

Gelir Kartı Oluşturmak

Yeni bir gelir kartı oluşturmak için uygulamada sol yan menü içerisinde Gelirler modülü içerisinde sol üst tarafta ekle butonuna tıklayarak yeni bir “Gelir” kartı penceresi ekrana getirilir.

Açılan pencerede “Kod”, “Ad” “Para Birimi” “KDV Oranları” varsa “Ek Vergiler” vb. alanları doldurduktan sonra kaydetebilirsiniz.

GİF

Unideva Elite paketlerinde Gelir kartı oluşturmanın birden fazla yöntemi vardır, yukarıda yazılan tarif dışında “Teklif” “Sipariş” “Fatura” evraklararı oluştururken ilgili alanda klavyenizde F1 tuşuna basarak “Gelir” modülüne erişerek evrak içerisinden de kart oluşturabilir / oluşmuş kartları CTRL + ENTER tuşları ile evrak içerisine çağırıp kullanabilirsiniz.

Önceki Banka Kartları
Sonraki Giderler Modülü
İçindekiler
Go to Top